اندروید

GLTalk Mobile

GLTalk

تماس صوتی

جی ال تاک یک اپلیکیشن تلفنی اینترنتی است با هدف برقرای ارتباط تلفنی و پیامکی آسان وبی دغدغه طراحی شده است. جی ال تاک با گزینه های مختلفی از جمله بسته های "پرداخت اعتباری، تماس با 10 کشور و تماس با 50 کشور" ارائه شده است که علاوه بر امکان تماس با خطوط موبایل، امکان تماس با خطوط تلفن منازل و دفاتر را نیز فراهم می کند.
با جی ال تاک از امکانات زیادی برخودار خواهید شد که به تعدادی از آنها در زیر اشاره می شود:

+ بدون هزینه های پنهان
+ تماس رایگان از جی ال تاک به جی ال تاک**
+ ارسال پیام رایگان صوتی، ویدیویی و متنی
+ تماس تصویری
+ برقراری کنفرانس تلفنی
+ امکان خرید شماره تلفن از سراسر جهان
+ بهترین نرخ مکالمات
+ امکان دریافت ریز مکالمات از وبسایت
+ ارسال پیام صوتی (Voice Mail)به ایمیل شما
+ امکان ضبط مکالمات
+ بدون نیاز به وارد کردن پین کد
+ امکان انتقال لیست مخاطبان به جی ال تاک
+ پشتیبانی به زبانهای گوناگون

بسته ها
دوست دارید با کسی که جی ال تاک ندارد تماس بگیرید؟ با تماس از طریق جی ال تاک فقط هزینه اندکی بابت مدت زمان مکالمه بپردازید و از پرداخت کلیه هزینه های جانبی تماس خارجی بپرهیزید. اگر در حال حاضر بسته تماس 10 یا 50 کشور را دارید و نیاز به تماس با کشوری دارید که در لیست بسته تماس شما نیست، راه حل "پرداخت اعتباری" به همین منظور طراحی شده است. با این روش اگر با داشتن یکی از بسته های تماس 10 یا 50 کشور با شماره تلفن کشوری خارج از این لیست تماس بگیرید، هزینه مکالمه شما بر اساس مدت زمان مکالمه از اعتبار موجود در کیف پول شما کاسته خواهد شد. قبل از تماس می توانید نرخ مکالمات را در اپ جی ال تاک بررسی کنید.

بسته مکالمه با 10 کشور*: با این بسته می توانید با تمامی خطوط تلفن منازل، دفاتر و موبایل در این 10 کشور منتخب تماس بگیرید (استثناء وجود دارد). با پرداخت مبلغ اندکی به صورت ماهیانه، با هر شماره ای، در هر زمانی تا حد اکثر 1000 دقیقه در ماه صحبت کنید. اگر خانواده و دوستانی در کشور هایی به غیر این 10 کشور دارید، این بسته را با گزینه "پرداخت اعتباری" ترکیب کرده و از مکالمات خود لذت ببرید. (قبل از تماس می توانید نرخ مکالمات با کشورهایی که در بسته 10 کشور وجود ندارند، را در اپ جی ال تاک بررسی کنید.)

بسته مکالمه با 50 کشور*: با این بسته می توانید با تمامی خطوط تلفن منازل، دفاتر و موبایل در این 50 کشور منتخب تماس بگیرید (استثناء وجود دارد). با پرداخت مبلغ اندکی به صورت ماهیانه، با هر شماره ای، در هر زمانی تا حد اکثر 1000 دقیقه در ماه صحبت کنید. اگر خانواده و دوستانی در کشور هایی به غیر این 50 کشور دارید، این بسته را با گزینه "پرداخت اعتباری" ترکیب کرده و از مکالمات خود لذت ببرید. (قبل از تماس می توانید نرخ مکالمات با کشورهایی که در بسته 50 کشور وجود ندارند، را در اپ جی ال تاک بررسی کنید.)
*اولین ماه اشتراک می بایست پیش از استفاده پرداخت شود. پس از آن، هزینه ماهیانه به صورت اتوماتیک از کارت اعتباری شما کسر می شود. برای غیر فعال کرد اشتراکتان ، می توانید قبل از شروع چرخه صورتحساب ماهیانه، درخواست خود را مبنی بر لغو اشتراک، ارسال کنید. در خواست لغو اشتراک برای چرخه ای که در هستید پذیرفته نخواهد شد. این بسته برای استفاده از یک شماره تلفن و فقط برای تماس صوتی طراحی شده است. هر گونه بهره برداری سودجویانه از این بسته به لغو اشتراک می انجامد. قیمتها ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر کنند. قیمتها و مالیات مربوطه ممکن است بر اساس آدرس ثبت شده، متغیر باشند.
ممکن است لیست کشورها، بدون اطلاع قبلی تغییر کند. لطفاً حتماً قبل ازخرید بسته، از موجود بودن کشور مورد نظرتان در لیست مطمئن شوید.

**تماس و ارسال پیام ازجی ال تاک به جی ال تاک رایگان است. هزینه استفاده از اینترنت خط ممکن است به شما تعلق گیرد.

شرایط و مققرات: https://gltalk.com/Legal.aspx
قوانین حفظ حریم خصوصی: https://gltalk.com/Privacy.aspx

Mobile SS GLTalk
Mobile SS GLTalk
Mobile SS GLTalk
Mobile SS GLTalk

© 2019 Group of Gold Line. All rights reserved